دوستان عزیز برای پیدا کردن سریع مطالب مورد نظر خود، می توانید از قسمت جستجوی سریع در سایت، یک یا چند کلمه کلیدی مورد نظر خود را جستجو نمایید.
یا اینکه بر روی دو آیکون سبز رنگ "طبقه بندی موضوعات" یا "جستجوی کلمات کلیدی" در سمت راست و چپ موجود در بالای سایت کلیک نمایید...
در صورت بروز مشکل در پرداخت الکترونیکی؛ میتونید ایمیلی ، پیامکی، تلفنی یا تلگرامی بگید تا فایلتون براتون ارسال بشه.
سوالات متداول | تعاونی نیرومندسازی تحقیقات
طبقه بندی موضوعات
جستجوی کلمات کلیدی
شنبه , 13 جولای 2024
آخرین مطالب
خانه -> سوالات متداول

سوالات متداول

سوالات متداول | جامع ترین مرجع دانلود تحقیق، مقاله، سمینار و پایان نامه

در این بخش پرسش و پاسخ های متداول شما عزیزان خواهد آمد.

 

1. در این سایت چه محصولاتی عرضه می شود؟
کلیه محصولات این سایت به صورت الکترونیکی می باشد. همچنین تنها روش خریداری محصولات در حال حاضر، پرداخت آنلاین توسط کارت های بانکی عضو شتاب می باشد. البته دوستانی که امکان پرداخت الکترونیکی از طریق سایت برای آنان فراهم نیست و تمایل دارند از طریق کارت بانکی و دستگا های خودپرداز، عملیات واریز وجه را انجام دهند، می توانند با شماره تلفن ما ۰۹۳۵۹۵۲۹۰۵۸ تماس حاصل نمایند تا شماره کارت سایت را دریافت نموده و با هماهنگی لازم با مدیریت سایت، پس از واریز وجه، فایل مورد نظر خود را دریافت کنند.

2. برای خرید بایستی چه کارت بانکی ای داشته باشیم؟
امکان خرید با کلیه کارت های عضو شبکه ی شتاب امکان پذیر است.

3. لطفا روال خرید و دانلود فایل از سایت را توضیح دهید.
روال خرید به صورت کامل در بخش راهنمای خرید در سایت توضیح داده شده است.
در هر مورد پس از انتخاب فایل مورد نظر با کلیک کردن بر روی دکمه ی خرید فیلد های باز شده را تکمیل و مجددا بر روی دکمه ی خرید کلیک نمایید. سپس به درگاه ایمن پرداخت پارس پال منتقل خواهید شد. اکنون می توانید اطلاعات محصولی که قصد خرید آن را دارید چک کنید. سپس می توانید بانک مورد نظر برای پرداخت را انتخاب نماید. با انتخاب درگاه بانک مورد نظر و کلیک بر روی (اتصال به درگاه پرداخت بانک ) به درگاه بانک مورد نظر منقل خواهید شد. پس از وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری خود در سایت بانک مورد نظرتان و انجام کامل فرآیند پرداخت، لینک دانلود فایل مورد نظر شما به آدرس پست الکترونیکی شما که در مرحله ابتدایی دانلود فایل وارد کرده اید، ارسال خواهد شد. به پست الکترونیکی خود مراجعه کرده و ایمیل ارسال شده توسط سایت جامع ترین مرجع دانلود تحقیق، مقاله، سمینار و پایان نامه را باز نمایید. برای دانلود فایل مورد نظر خود بر روی لینک دریافتی ، کلیک نمایید و یا آن را کپی نموده و در قسمت آدرس صفحه مرورگر خود وارد نموده و اینتر را فشار دهید تا لینک مورد نظر باز گردیده و دانلود فایل مورد نظر شما آغاز گردد.

4. چگونه می توانیم در سایت با شما همکاری داشته باشیم؟
روال همکاری با ما در سایت به صورت کامل در بخش همکاری با ما در سایت توضیح داده شده است.
اگر شما دوست عزیز علاقه مند به همکاری و کمک رسانی به ما و دوستان دانشجوی خود در سرتاسر ایران عزیزمان هستی، و فایل های مناسب و مفیدی نظیر تحقیق، مقاله، سمینار و پایان نامه داری که گمان می کنی می تواند برای سایر دوستانت مفید و کاربردی باشد و از دوباره کاری آنان جلوگیری نموده و پیشرفت هر چه بیشتر علم در کشور عزیزمان کمک خواهد کرد، لطفا حتما و حتما با ما تماس بگیر و یا اینکه از طریق ایمیل با ما در ارتباط باش. با ارسال فایل های شما برای ما، فایل های شما توسط ما یا توسط خود شما از طریق حساب کاربری ای که برای خود شما ساخته خواهد شد در سایت قرار می گیرد و به ازای هر بار دانلود فایل هایی که شما در سایت قرار داده اید، مبلغی که خود شما برای آن تعیین کرده اید به حساب شما واریز خواهد شد.

برای دریافت پاسخ سایر سوالات خود در بخش نظرات این پست، سوالات خود را مطرح نمایید.

جوابی بنویسید

لیست محصولات مورخ 1399/09/27